Poradnik przeprowadzkowy Zapraszamy do lektury

Jak poradzić sobie z zagraconym strychem?

Autor: Wojciech Mieszczok

Napisano: 05.08.2017


Przeprowadzka strychu

Okres przeprowadzek wprowadza w życie każdego sporą dawkę chaosu. Niezwykle istotna jest dobrze zaplanowana przeprowadzka, aby w pełni sprawnie i szybko poradzić sobie z jej wszystkimi mankamentami. Podczas przeprowadzki najważniejszymi jej punktami stają się dla Ciebie takie pomieszczenia, jak kuchnia, salon czy łazienka i sypialnie. Często wówczas zapominasz o piwnicy bądź strychu - nie ukrywajmy, ale to właśnie te dwa miejsca, są z reguły najbardziej zagracone. Co więcej, piwnica czy strych to skupiska rzeczy, które raz tam ulokowane, leżą i kurzą się latami. Oczywiście z reguły, bo są przecież osoby, który w nawet takich miejscach dbają o porządek. Chwała im za to! Jeśli jednak jesteś osobą, która nie ma pojęcia, jak poradzić sobie z zagraconym strychem - poniższy wpis blogowy powinien Ci to zdecydowanie ułatwić!


Zabezpieczenie mebli przed przeprowadzką

Autor: Wojciech Mieszczok

Napisano: 28.07.2017


Zabezpiecznie mebli przed przeprowadzką

Każda przeprowadzka, mniejsza czy większa, wiąże się z przewiezieniem całego swojego dobytku w inne miejsce zamieszkania. Jeżeli chodzi o małe przedmioty, nie ma z tym większego problemu, wystarczy, że zapakujemy wszystko w pudła i odpowiednio zabezpieczymy całą zawartość, możemy wypełnić puste miejsca, np. zgniecionymi gazetami, w ten sposób, w środku nic się nie będzie przesuwać, dzięki czemu nasze rzeczy przetransportujemy w nienaruszonym stanie. Jednak jeśli zamierzamy zabrać ze sobą również meble czy sprzęt RTV lub AGD, musimy zwrócić szczególną uwagę na to, jak znieść i wnieść nasz gabarytowy przedmiot oraz o odpowiednie zabezpieczenie mebli i sprzętu przed uszkodzeniami. Logistyka potrafi być wielkim wyzwaniem, aby transport przebiegł bezproblemowo, należy zadbać o każdy szczegół.


Przenosiny do nowego mieszkania

Autor: Wojciech Mieszczok

Napisano: 16.07.2017


Przenosiny do nowego mieszkania

Duża grupa osób decyduje się obecnie na kompleksowe przeprowadzki mieszkań, ale nie każdy ma na ten temat odpowiednie pojęcie. Przydatne okazują się być w tym zakresie zwłaszcza umiejętności praktyczne, których nie da się nabyć w kilka dni.


Jak poradzić sobie z przeprowadzką?

Autor: Wojciech Mieszczok

Napisano: 08.07.2017


Jak poradzić sobie z przeprowadzką

Przenosiny do nowego miejsca zamieszkania w wielu ludziach wywołują atak paniki. Nic w tym dziwnego, bo przeprowadzki nie należą do zadań najłatwiejszych. Dlatego, aby wszystko przebiegało szybko i sprawnie trzeba pamiętać o kilku podstawowych kwestiach.


Przeprowadzki firm na Śląsku – ceny i warunki

Autor: Wojciech Mieszczok

Napisano: 31.03.2016


Przeprowadzki firm Śląsk - ceny

Twoja firma dynamicznie się rozwija i zastanawiasz się nad zmianą lokalu? Przeprowadzki firm nigdy nie należą do prostych – trzeba zrealizować je wyjątkowo sprawnie i w sposób, który nie zaburzy harmonogramu codziennych prac. Na szczęście nic nie jest niemożliwe!