Tanie Przeprowadzki Bielsko

Trans-Speed Bielsko-Biała

Szukasz firmy zajmującej się przeprowadzkami? Chcesz by wszystko przebiegło komfortowo, szybko, sprawnie i profesjonalnie? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić, gdyż jako firma zajmująca się przeprowadzkami na rynku istniejemy od ponad dwudziestu lat! Co za tym idzie? Z pewnością szerokie i niezastąpione doświadczenie, jakie udało nam się zdobyć w tej dziedzinie. Co więcej, cały czas się rozwijamy mając na względzie przede wszystkim zadowolenie naszych klientów!

Szeroki zakres usług przeprowadzkowych

Oferujemy przeprowadzki w Bielsku, z Bielska, jak i do Bielska, lecz również na terenie całego Śląska, Polski, jak i wybranych krajów Unii Europejskiej. Bez znaczenia czy jesteś osobą prywatną, firmą czy instytucją - obsługujemy każdego i w dodatku na możliwie najwyższym poziomie.

Z naszych usług transportowych korzystają już setki zadowolonych klientów, którym zależało na najlepszej obsłudze, jaką oczywiście zapewniamy. Atrakcyjne ceny, elastyczna i szeroka oferta przeprowadzek to nasze główne zalety, które z pewnością docenisz.

Posiadamy sprzęt, który jest dostosowany ściśle do przeprowadzek, jak również innych usług. Nowoczesne pojazdy transportowe o ładowności między 1,5 tony a 3,5 tony, a także zaplecze sprzętowe to nasze kolejne atuty. Wszystkim naszym klientom oferujemy pomoc w zaplanowaniu, jak i jakiejkolwiek organizacji przeprowadzek.

Rozwój firmy to nasz największy cel

Ważne jest, że stale udoskonalamy naszą ofertę. Realizujemy nie tylko przeprowadzki mieszkań, domów, biur, rezydencji, sklepów, magazynów i obiektów publicznych. Zapewniamy również transport zakupionych mebli czy sprzętów ze sklepów do domu, jak również likwidację lokali, co jest naszą najświeższą usługą! Obsługa naszej firmy jest w pełni wyszkolona i posiada odpowiednie kompetencje, przez co nie musisz bać się powierzyć nam jakiejkolwiek pracy. Zajmiemy się nawet segregowaniem, pakowaniem dobytku, demontażem i montażem wyposażenia, zniesieniem i wniesieniem rzeczy, jak również wszelkimi pracami porządkowymi.

Jeżeli potrzebujesz zrobić coś ze starymi meblami, lecz kompletnie nie wiesz, jak się za to zabrać - niepotrzebne rzeczy, różne sprzęty czy inne graty wywieziemy na wysypisko śmieci, a także nawet do zakładu utylizacji. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie w każdą pracę, jaką wykonujemy. Podchodzimy do tego zawsze w 100%, mając na względzie wszelkie, nawet te najmniejsze detale.

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.