Tanie przeprowadzki Bytom

Gotowy do przeprowadzki?

Zastanawiasz się, jaka firma zajmującą się przeprowadzkami będzie odpowiednia? Zależy Ci na wysokich kwalifikacjach pracowników? Chcesz ludzi, którym powierzysz swoje największe skarby? Jeśli tak, to Trans-Speed przeprowadzki będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Nie dosyć, że nasi ludzie są godni zaufania, to do każdego zadania podchodzą w 100% zaangażowani.

Niezależnie od tego czy poszukujesz firmy w Bytomiu, czy poza nim - z pewnością sprostamy Twoim wszelkim wymaganiom! Inne miasta na Śląsku czy w całej Polsce, a także niektóre kraje UE - nie są dla nas żadnym problemem. Mówiąc w skrócie - przeprowadzimy Cię dokąd chcesz! Z nami możesz zapomnieć o wszelkich nerwach, czy stresie, a także o szczególnie wysokich cenach. Wszystko co robimy, tworzymy głównie dla potrzeb naszych klientów, którzy od zawsze byli, są i będą dla nas najważniejsi!

Wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach w Bytomiu

Jeżeli chodzi o doświadczenie w przeprowadzkach Bytom, to z pewnością jesteśmy pionierem w tej dziedzinie. Na rynku istniejemy od 1996 roku, co pozwoliło nam zdobyć niezastąpione doświadczenie, czego przykładem jest fakt, jak stale rozwijamy się na wszelkie nowości, które obecnie funkcjonują na rynku. Zapewniamy kompleksowe, a przy tym profesjonalne przeprowadzki zarówno dla osób prywatnych, fizycznych czy większych firm.

Oprócz samych przeprowadzek oferujemy szeroki katalog dodatkowych usług, takich jak segregowanie czy pakowanie rzeczy, demontaż, montaż mebli bądź innych sprzętów, czy likwidacje mieszkań. Prócz tych usług, możesz powierzyć nam również wszelkie prace porządkowe, załadunek i transport mienia pod wskazany adres, a także wywóz rzeczy na wysypisko śmieci czy do zakładu utylizacji. Przewóz mebli i sprzętów RTV i AGD nie jest dla nas żadnym problemem! Wszelkie większe gabaryty czy naprawdę nietypowe przedmioty, okażą się dla nas tylko kolejnym, świetnym wyzwaniem!

Cechuje nas rzetelność!

Tak to prawda. Podchodzimy do każdego zadania rzetelnie, na podstawie umowy o pracę w dogodnych terminach dla każdej ze stron. Bogate zaplecze sprzętowe i nowoczesne pojazdy transportowe to charakterystyczne elementy dla Trans-Speed przeprowadzki Bytom! Z nami cały proces przenosin, jak i dodatkowych usług okaże się jedynie przyjemnością i sporą oszczędnością czasu!

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.