Tanie przeprowadzki Świętochłowice

Trans-Speed Świętochłowice

Trans-Speed jako firma zajmująca się przeprowadzkami dysponuje szerokim asortymentem, dzięki któremu cały proces przeprowadzki okaże się wyjątkowo łatwy i prosty! Nie będziesz musiał się niczym przejmować, wybierając naszą firmę. Dodatkowo oferujemy darmowe kartony, pojemniki czy inne materiały jakie są niezbędne przy większości przeprowadzek. Takiej oferty nie znajdziesz w zwykłej firmie zajmującej się przeprowadzkami! My bowiem jako firma Trans-Speed na rynku jesteśmy już od 1996 roku, co tylko pozwoliło zdobyć nam olbrzymie doświadczenie w tej dziedzinie. Oprócz usług takich jak przeprowadzki, oferujemy również szereg innych, które mogą okazać się dla Ciebie bardzo przydatną opcją!

Różnego rodzaje likwidacje mieszkań, montaż czy demontaż, segregowanie - nie jest to dla nas żadnym problemem! Co więcej, dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał szukać dodatkowych firm, gdyż nasze usługi przeprowadzkowe obejmują naprawdę wiele opcji. Wszelki załadunek, wyładunek czy inne prace porządkowe zawsze gwarantujemy na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy zawdzięczają swoje wysokie kwalifikacje wieloletniemu doświadczeniu, jak i stałej chęci rozwoju.

Co nas wyróżnia?

Z pewnością fakt, iż nasze usługi oferujemy zarówno na terenie Śląska, jak również na terenie Unii Europejskiej. Nie ma dla nas znaczenia, czy zlecenie jest duże, czy też małe! Bowiem o każde dbamy tak samo, na możliwie najwyższym poziomie. Jesteśmy solidną firmą przeprowadzkową, z której niemalże każdy dotychczasowy klient jest w pełni zadowolony. Gwarantujemy również wywóz niepotrzebnego wyposażenia na wysypisko śmieci, jak również do zakładu utylizacji. Działa to wyjątkowo prosto. Ty mówisz czego potrzebujesz, a my realizujemy wszystko na wysokim poziomie!

Zlecenia przeprowadzkowe przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak i fizycznych. Zapewniamy współpracę na podstawie umowy, a także ubezpieczenie OCP. Wszyscy nasi pracownicy posiadają olbrzymie doświadczenie z zakresu przeprowadzek. Dzięki temu, jesteśmy godni zaufania, a co więcej, wszystko czym się zajmiemy będzie u nas w 100% bezpieczne! Wiemy przecież, jak wiele firm bagatelizuje ten fakt. Nie dbają należycie o przedmioty, gdyż nie podchodzą do tego na najwyższym poziomie. Właśnie dlatego postaw na firmę Trans-Speed, która posiada 20-letnie doświadczenie w tej branży!

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.