Tanie przeprowadzki Tychy

Gotowy do przeprowadzki?

Jako firma Trans-Speed na rynku istniejemy już od 1996 roku, czyli ponad 20 lat! Przez ten długi okres zdobyliśmy niepowtarzalne doświadczenie w zakresie przeprowadzek i nie tylko. Oferujemy profesjonalnie i tanie przeprowadzki zarówno na terenie Tych, całego Śląska, Polski, jak i wybranych krajów Unii Europejskiej.

Tychy to jedno z kilkunastu miast, w których obecnie oferujemy swoje usługi przeprowadzkowe. Mikołów, Bieruń, Lędziny, Wyry i inne miejscowości - to najbliższe destynacje Tych, gdzie również oferujemy szeroki zakres naszych usług, takich jak likwidacje mieszkań, czy wywóz mebli.

Wykwalifikowana kadra pracowników w Tychach

Główną cechą naszej firmy przeprowadzkowej jest fakt, iż wszyscy nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani. Możesz nam powierzyć naprawdę różnorodne zlecenia. Nie musisz się obawiać, że coś złego przytrafi się Twoim przedmiotom. Wszyscy nasi pracownicy podejdą do przeprowadzki w pełni rzetelnie, mając na względzie przede wszystkim Twoje zadowolenie. Sprawna i uprzejma obsługa to tylko kilka nielicznych plusów. Pamiętaj o atrakcyjnym cenniku, który możesz dopasować indywidualnie pod swoje potrzeby. Szeroki zakres usług, jak i dogodne terminy to jedne z naszych głównych atutów!

Posiadamy możliwie najlepszy sprzęt, który sprawdza się w dziedzinie przeprowadzek, jak i nawet innych. Flota nowoczesnych pojazdów transportowych o ładowności między 1,5 tony a 3,5 tony oraz zaplecze sprzętowe, jak i pomocnicze. Naszym klientom zawsze oferujemy wsparcie w zaplanowaniu, jak i jakiejkolwiek organizacji przeprowadzek w Tychach.

Każdy klient jest dla nas kimś wyjątkowym!

Niezależnie od tego czy jesteś osobą fizyczną czy prywatną możesz na nas liczyć. Realizujemy przeprowadzki nie tylko mieszkań czy biur, ale również magazynów, sklepów czy innych obiektów gospodarczych. Przeprowadzki Tychy to zatem dobry interes, który popłaca. Prócz tradycyjnych przeprowadzek oferujemy również szereg innych usług. Przykładem są chociażby likwidacje mieszkań, montaż, jak i demontaż różnych obiektów!

Usługi przeprowadzkowe firmy Trans-Speed w Tychach poleca aż 87% zadowolonych klientów. Przekonaj się już teraz, że jest to dla nas sama przyjemność, którą docenisz z pewnością od początku naszej wspólnej przygody. Dodatkowo potrzebujesz wsparcia planistycznego i organizacyjnego? Z pewnością pomożemy Ci w tym na możliwie najwyższym poziomie!

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.