\

Usługi transportowe Na każdą kieszeń

Usługi transportowe na każdą kieszeń w Katowicach i na całym Śląsku.

Przy zamówieniach z trzytygodniowym wyprzedzeniem oferujemy 10% rabatu!

Przeprowadzki mieszkań

Gotowy na zmiany?
Zrób to z nami!

Przeprowadzki firm

Doświadczenie i profesjonalizm. Rozmiar nie gra roli.

Likwidacje

Wiemy, czego potrzebujesz. Dajemy Ci to i wiele więcej!

Transport

Przewóz pianin, towarów, sejfów. Wszystko do 1,5 t.

Darmowa wycena

Przeprowadzki indywidualne

Ile kosztuje przeprowadzka? Zdziwisz się, jak atrakcyjna i przystępna dla Twojego portfela jest cena przeprowadzki w Trans-Speed! Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg parametrów. Jeśli chcesz uzyskać wstępną, zupełnie niezobowiązującą ofertę, skorzystaj z darmowego formularza wyceny.

Cennik przeprowadzek w Trans-Speed nie jest sztywny, więc pozwoli dopasować koszt usługi do Twoich możliwości. Możesz zdecydować się na pakiet samodzielny (my zajmujemy się wyłącznie transportem, a pakowanie, demontowanie, znoszenie i wnoszenie dobytku leżą w Twoich rękach), pakiet standardowy (transport, załadunek i wyładunek) lub pakiet kompleksowy (do wyboru: segregowanie i pakowanie dobytku, demontaż mebli i sprzętów, prace porządkowe na miejscu, zniesienie, załadunek i transport mienia pod wskazany adres, wywóz niepotrzebnych przedmiotów, mebli i sprzętów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji, wniesienie i rozlokowanie mienia w nowym miejscu, montaż wyposażenia).

Nie masz w co się spakować? Już masz! Zapewniamy bezpłatne pojemniki transportowe, w których z łatwością zmieścisz mniejszy i większy dobytek. Jeśli pojemniki to za mało, możesz zdecydować się na odpłatne, ale tanie kartony przeprowadzkowe – solidne i odpowiednio zabezpieczające nawet kruche przedmioty. Do Twojej dyspozycji są także materiały ochronne (taśmy, folie, pasy mocujące).

Poznaj opinię jednego z naszych klientów indywidualnych: Pan Jerzy, Tychy

Usługi relokacyjne dla firm

Już nie możesz się doczekać nowego biura czy lokalu firmy, a poza tym chciałbyś mieć tę całą przeprowadzkę jak najszybciej z głowy? Świetnie Cię rozumiemy! Z myślą o Twoich oczekiwaniach realizujemy przeprowadzki 7 dni w tygodniu.

Nie masz pojęcia, jak to wszystko zorganizować, jak pogodzić codzienne obowiązki z czasochłonnym dodatkowym zadaniem, jakim jest przeprowadzka? Nie rwij włosów z głowy! W Trans-Speed wybierzemy optymalny dla Ciebie termin realizacji usługi, a dzięki naszym poradom planistycznym przeprowadzka okaże się bułką z masłem.

Jeśli kompletnie nie masz czasu, możliwości albo ochoty uczestniczyć w przygotowaniach do przeprowadzki (np. przebywasz za granicą lub jesteś zbyt zajęty pracą), możesz przekazać nam klucze do lokalu. Na podstawie Twoich dyspozycji zrealizujemy dowolne zadania zarówno w starym, jak i nowym miejscu (zakres usługi do wyboru z pakietu kompleksowego).

Możesz na nas liczyć - szybko i sprawnie przeprowadzimy zarówno mały, rodzinny biznes jak i oddział państwowego giganta.

Likwidacje mieszkań i wywóz mebli

Likwidacja lokali oraz wywóz i utylizacja mebli i sprzętów to usługa skierowana do każdego, kto chce szybko i sprawnie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów.

Wszystko, czego potrzebujesz, masz w Trans-Speed pod ręką! Przeprowadzamy opróżnianie i likwidacje mieszkań i domów, pomieszczeń gospodarczych (piwnica, strych, garaż, komórka itp.) oraz lokali komercyjnych, magazynów i biur. Usługi świadczymy na Śląsku – w Katowicach i innych miejscowościach GOP.

Wybierając nasze usługi likwidacyjne, odetchniesz z ulgą. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zapleczem narzędziowym, pozwalającym na całkowicie bezpieczne i niewymagające nadludzkiej siły demontowanie, znoszenie i transport przedmiotów gabarytowych i nietypowych (sejfy, szafy serwerowe, archiwa, pianina, fortepiany, szyby, lustra, szklane żyrandole, antyki, złom metalowy) oraz przedmiotów drobnicowych (wszelkie meble, sprzęty RTV/AGD, odzież, makulatura, zastawa stołowa, ozdoby i inne).

Możesz powierzyć nam dowolne zadania, m.in. segregowanie i pakowanie dobytku, demontaż mebli i sprzętów, prace porządkowe na miejscu, zniesienie, załadunek i transport mienia pod wskazany adres bądź na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Do każdego zadania podchodzimy z pasją i starannością - co potwierdza ta serdeczna opinia klientki.

Usługi transportowe

Nasza firma jest już pełnoletnia (od 1996 r. stuknęło jej nawet kilka lat więcej) – to był dobry czas, który pozwolił doskonale zgłębić potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu możemy zapewnić Ci pełne wsparcie w zakresie planowania, organizacji i realizacji transportu – dokładnie tak, jak oczekujesz!

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów z windą, dzięki którym możemy ekspresowo przetransportować dowolny towar w obrębie Śląska, Polski i Unii Europejskiej. Rozwiązujemy problemy z dostarczeniem towaru do klienta - wystarczy jeden telefon, a my zajmiemy się całym procesem.

Oferujemy również transport specjalistyczny - przewieziemy dla Ciebie nawet tak kłopotliwe przedmioty jak sejfy, ciężkie maszyny, sprzęt AGD i dokumenty z archiwum. Naszą specjalnością jest przewóz pianin i fortepianów - cieszymy się pod tym względem znacznym zaufaniem klientów - referencje.