\

Usługi transportowe Na każdą kieszeń

Usługi transportowe na każdą kieszeń w Katowicach i na całym Śląsku.

Przy zamówieniach z trzytygodniowym wyprzedzeniem oferujemy 10% rabatu!

Przeprowadzki mieszkań

Gotowy na zmiany?
Zrób to z nami!

Przeprowadzki firm

Doświadczenie i profesjonalizm. Rozmiar nie gra roli.

Likwidacje

Wiemy, czego potrzebujesz. Dajemy Ci to i wiele więcej!

Transport

Przewóz pianin, towarów, sejfów. Wszystko do 1,5 t.

Darmowa wycena

Nie chcesz martwić się przeprowadzką, czy też transportem ciężkich przedmiotów?

Przeprowadzki indywidualne

Ile kosztuje przeprowadzka? Zdziwisz się, jak atrakcyjna i przystępna dla Twojego portfela jest cena przeprowadzki w Trans-Speed! Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę szereg parametrów. Jeśli chcesz uzyskać wstępną, zupełnie niezobowiązującą ofertę, skorzystaj z darmowego formularza wyceny.

Cennik przeprowadzek w Trans-Speed nie jest sztywny, więc pozwoli dopasować koszt usługi do Twoich możliwości. Możesz zdecydować się na pakiet samodzielny (my zajmujemy się wyłącznie transportem, a pakowanie, demontowanie, znoszenie i wnoszenie dobytku leżą w Twoich rękach), pakiet standardowy (transport, załadunek i wyładunek) lub pakiet kompleksowy (do wyboru: segregowanie i pakowanie dobytku, demontaż mebli i sprzętów, prace porządkowe na miejscu, zniesienie, załadunek i transport mienia pod wskazany adres, wywóz niepotrzebnych przedmiotów, mebli i sprzętów na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji, wniesienie i rozlokowanie mienia w nowym miejscu, montaż wyposażenia).

Nie masz w co się spakować? Już masz! Zapewniamy bezpłatne pojemniki transportowe, w których z łatwością zmieścisz mniejszy i większy dobytek. Jeśli pojemniki to za mało, możesz zdecydować się na odpłatne, ale tanie kartony przeprowadzkowe – solidne i odpowiednio zabezpieczające nawet kruche przedmioty. Do Twojej dyspozycji są także materiały ochronne (taśmy, folie, pasy mocujące).

Poznaj opinię jednego z naszych klientów indywidualnych: Pan Jerzy, Tychy

Usługi relokacyjne dla firm

Już nie możesz się doczekać nowego biura czy lokalu firmy, a poza tym chciałbyś mieć tę całą przeprowadzkę jak najszybciej z głowy? Świetnie Cię rozumiemy! Z myślą o Twoich oczekiwaniach realizujemy przeprowadzki 7 dni w tygodniu.

Nie masz pojęcia, jak to wszystko zorganizować, jak pogodzić codzienne obowiązki z czasochłonnym dodatkowym zadaniem, jakim jest przeprowadzka? Nie rwij włosów z głowy! W Trans-Speed wybierzemy optymalny dla Ciebie termin realizacji usługi, a dzięki naszym poradom planistycznym przeprowadzka okaże się bułką z masłem.

Jeśli kompletnie nie masz czasu, możliwości albo ochoty uczestniczyć w przygotowaniach do przeprowadzki (np. przebywasz za granicą lub jesteś zbyt zajęty pracą), możesz przekazać nam klucze do lokalu. Na podstawie Twoich dyspozycji zrealizujemy dowolne zadania zarówno w starym, jak i nowym miejscu (zakres usługi do wyboru z pakietu kompleksowego).

Możesz na nas liczyć - szybko i sprawnie przeprowadzimy zarówno mały, rodzinny biznes jak i oddział państwowego giganta.

Likwidacje mieszkań i wywóz mebli

Likwidacja lokali oraz wywóz i utylizacja mebli i sprzętów to usługa skierowana do każdego, kto chce szybko i sprawnie pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów.

Wszystko, czego potrzebujesz, masz w Trans-Speed pod ręką! Przeprowadzamy opróżnianie i likwidacje mieszkań i domów, pomieszczeń gospodarczych (piwnica, strych, garaż, komórka itp.) oraz lokali komercyjnych, magazynów i biur. Usługi świadczymy na Śląsku – w Katowicach i innych miejscowościach GOP.

Wybierając nasze usługi likwidacyjne, odetchniesz z ulgą. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i zapleczem narzędziowym, pozwalającym na całkowicie bezpieczne i niewymagające nadludzkiej siły demontowanie, znoszenie i transport przedmiotów gabarytowych i nietypowych (sejfy, szafy serwerowe, archiwa, pianina, fortepiany, szyby, lustra, szklane żyrandole, antyki, złom metalowy) oraz przedmiotów drobnicowych (wszelkie meble, sprzęty RTV/AGD, odzież, makulatura, zastawa stołowa, ozdoby i inne).

Możesz powierzyć nam dowolne zadania, m.in. segregowanie i pakowanie dobytku, demontaż mebli i sprzętów, prace porządkowe na miejscu, zniesienie, załadunek i transport mienia pod wskazany adres bądź na wysypisko śmieci lub do zakładu utylizacji.

Do każdego zadania podchodzimy z pasją i starannością - co potwierdza ta serdeczna opinia klientki.

Usługi transportowe

Nasza firma jest już pełnoletnia (od 1996 r. stuknęło jej nawet kilka lat więcej) – to był dobry czas, który pozwolił doskonale zgłębić potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu możemy zapewnić Ci pełne wsparcie w zakresie planowania, organizacji i realizacji transportu – dokładnie tak, jak oczekujesz!

Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów z windą, dzięki którym możemy ekspresowo przetransportować dowolny towar w obrębie Śląska, Polski i Unii Europejskiej. Rozwiązujemy problemy z dostarczeniem towaru do klienta - wystarczy jeden telefon, a my zajmiemy się całym procesem.

Oferujemy również transport specjalistyczny - przewieziemy dla Ciebie nawet tak kłopotliwe przedmioty jak sejfy, ciężkie maszyny, sprzęt AGD i dokumenty z archiwum. Naszą specjalnością jest przewóz pianin i fortepianów - cieszymy się pod tym względem znacznym zaufaniem klientów - referencje.