Tanie Przeprowadzki Katowice

Gotowy na przeprowadzkę?

Jeżeli szukasz firmy transportowej ze Śląska, to świetnie trafiłeś! W firmie Trans-Speed realizujemy przeprowadzki w obrębie Katowic, a także inne lokalne, krajowe czy międzynarodowe usługi transportowe! Niezależnie od tego, gdzie szukasz firmy transportowej, wykonamy każde zlecenie w obrębie GOP, całej Polski, jak i w wybranych krajach Unii Europejskiej. Oferujemy przeprowadzki zarówno z Katowic, jak i przeprowadzki do Katowic. Naszym dużym atutem jest to, iż działamy siedem dni w tygodniu! Dodatkowo, zapewniamy niskie ceny, umowę o współpracy oraz ubezpieczenie OCP. Nie musisz obawiać się o jakąkolwiek obsługę, gdyż wszyscy nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni, a ponadto są w pełni profesjonalni. Wszelkie terminy możesz ustalać indywidualnie, co tylko usprawni naszą współpracę!

Ponadplanowe usługi przeprowadzkowe w Katowicach

Wszystkim naszym klientom proponujemy bezpłatne pojemniki transportowe, kartony przeprowadzkowe, a także materiały ochronne. Naszymi ponadczasowymi atutami są nie tylko pracownicy posiadający w 100% odpowiednie kwalifikacje, ale również nowoczesny park maszynowy! Stale modernizowane zaplecze sprzętowe, a także flota pojazdów o ładowności 1,5 i 3,5 tony wyposażonych w windy załadowcze. Ponadto wszelkie pasy transportowe i pasy mocujące, dzięki którym możemy bez trudu znieść, załadować i bezpiecznie przewieźć dowolne przedmioty. Nieważne jakich będą rozmiarów. Mogą być gabarytowe, nietypowe, delikatne i drobnicowe, a my i tak ze wszystkim damy sobie radę!

Pamiętaj, że oprócz zwykłych przeprowadzek do Katowic, oferujemy również wiele innych, dodatkowych usług. Jeżeli szukasz firmy zajmującej się relokacjami i likwidacją mieszkań, bibliotek czy jakichkolwiek budynków - jesteśmy dla Ciebie stworzeni! Spełnimy Twoje najmniejsze oczekiwania, co tylko pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu w przypadku szukania innych firm!

Trans Speed - zaufanie i zadowolenie w jednym!

Naszym pracownikom możesz w pełni zaufać - nawet podczas segregowania czy pakowania wartościowych rzeczy - z pewnością wykażą się profesjonalizmem. Nie będziesz musiał zawracać sobie głowy jakimikolwiek przykrymi sceneriami, gdyż z nami Ci to nie grozi! Zaufały nam już setki klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przeprowadź się z firmą Trans-Speed z Katowic.

Przeprowadzki Katowice – Meblowóz + Kierowca już od 90 zł/h. Skorzystaj z promocji i zadzwoń teraz! +48 536 086 086

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.