Przeprowadzki Zabrze

Gotowy do przeprowadzki?

Trans-Speed zajmuje się przeprowadzkami, jak również wszelkim transportem obejmującym wiele opcji w Zabrzu, całym Śląsku, jak i Polsce. Jeżeli planujesz więc przeprowadzkę, transport rzeczy czy likwidację mieszkań wybierz firmę Trans-Speed, która wykonuje wszystkie z powyższych usług! Wszelki dobytek jaki chcesz przetransportować zostanie dokładnie zabezpieczony, przez co możesz być pewien, iż nic złego mu się nie przydarzy. Korzystając z naszych usług zyskujesz bowiem pewność, że otrzymujesz usługi, które są wykonane w pełni profesjonalne. To jak wiele klientów nam zaufało, potwierdza tylko nasze wszelkie predyspozycje!

Zalety przeprowadzek z naszą firmą

Bezpieczny przewóz sprzętu RTV lub AGD, mebli, delikatnych przedmiotów, pamiątek rodzinnych, dekoracji czy antyków? Nic trudnego! Dzięki temu, iż posiadamy specjalny sprzęt, jak i flotę pojazdów, które są w pełni przystosowane do wszelkich przeprowadzek o wszystko zadbamy na możliwie najwyższym poziomie!

Od 1996 roku działamy na rynku, co tylko potwierdza fakt, jak wysokie doświadczenie posiadamy. Z każdym klientem podpisujemy umowę, a dodatkowo posiadamy ubezpieczenie OCP, zapewniające finansowe bezpieczeństwo współpracy! Naszymi pracownikami są w pełni wykwalifikowane osoby, posiadające wysoką kulturę osobistą, jak i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dzięki temu, nie musisz obawiać się powierzenia nam zadania, gdyż wszystko wykonamy wedle Twoich najmniejszych upodobań czy oczekiwań.

Dodatkowe usługi transportowe w Zabrzu

Nasze usługi przeprowadzkowe obejmują działanie w zasięgu miasta Zabrze, całej Polski, jak również wybranych krajów Unii Europejskiej. Działamy na szeroka skalę, co z dnia na dzień docenia coraz więcej osób. Nasi klienci są zawsze w pełni zadowoleni z usług, jakie wykonujemy. Cechuje nas rzetelność, gdyż to właśnie ona jest najważniejsza. Obecnie wiele firm o tym zapomina, przez co zniechęca do siebie klientów - my na szczęście tacy nie jesteśmy, co potwierdzają wszyscy zadowoleni klienci!

Dysponujemy pojazdami transportowymi, które są w pełni nowoczesne, a przy tym wyposażone w specjalne sprzęty, takie jak: pasy transportowe i mocujące, windy załadowcze, a także podręczne narzędzia! Zapewniamy elastyczną ofertę, obsługę na poziomie, indywidualnie dopasowany szereg usług, terminowość, jak i atrakcyjne ceny! Wybierz przeprowadzki z firmą Trans-Speed, by przekonać się o tych wszystkich naszych plusach, już na samym wstępie naszej współpracy!

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.