Tanie przeprowadzki Mikołów

Trans-Speed Mikołów

Profesjonalna i nowoczesna firma transportowa? Tylko i wyłącznie Trans-Speed! Pochodzimy z Katowic, lecz nasza działalność przeprowadzkowa obejmuje także inne obszary - zarówno w Polsce, jak i Unii Europejskiej. Niezależnie zatem skąd poszukujesz firmy my zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji! Miasto Mikołów słynie przede wszystkim z okręgu przemysłowego. Wiąże to się z tym, iż możemy znaleźć tam wiele firm, zarówno tych mniejszych, jak i większych. Właśnie dlatego, na terenie miasta Mikołów wiele osób poszukuje firmy przeprowadzkowej, a my z chęcią wykonamy każde zlecenie! Jako dobrze prosperująca firma przeprowadzkowa realizujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i fizycznych. Gwarantujemy współpracę na podstawie umowy, a także ubezpieczenie OCP. Nasi pracownicy są zarówno w pełni wyszkoleni, a przy tym posiadają spore doświadczenie w zakresie przeprowadzek. Wszyscy są godni zaufania, w związku z czym jakikolwiek wywóz cennych rzeczy z mieszkania lub firmy w naszych rękach jest w 100% bezpieczny!

Od przeszło 20 lat na rynku!

Tak, to prawda. Od 1996 roku jesteśmy na rynku, cały czas się prężnie rozwijając. Właśnie z tego powodu, oferujemy szeroki zakres usług, nie tylko typowo związanych z przeprowadzkami. W naszej ofercie możesz znaleźć zarówno wszelki wywóz rzeczy, motaż jak i demontaż, a także relokacje mieszkań. Od Ciebie więc zależy co wybierzesz i na co się zdecydujesz. Złożenie zamówienia jest wyjątkowo proste! Ponadto, możesz skorzystać z formularza darmowej wyceny. Dzięki temu, bardzo szybko będziesz mógł uzyskać od nas wstępną wycenę mailowo lub telefonicznie! Niezależnie od tego czy szukasz firmy od przeprowadzki mieszkań, firm czy instytucji wybierając Trans-Speed zyskujesz możliwie najlepszą opcję!

Trans-Speed czyli wszystko w jednym

Jeżeli szukasz firmy, która prócz samego obiegu przeprowadzki zajmie się również pakowaniem czy segregowaniem rzeczy - sprawdzimy się idealnie! Korzystając z usług Trans-Speed nie musisz szukać kilku firm. Możemy Ci zagwarantować, że sprawdzimy się pod wieloma względami, patrząc na szeroką ofertę usług jakimi się zajmujemy. Dzięki sumienności i wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, zajmiemy się Twoim zleceniem na możliwie najwyższym poziomie!

Przeprowadzki Mikołów – Meblowóz + Kierowca już od 90 zł/h. Skorzystaj z promocji i zadzwoń teraz! +48 536 086 086

Masz pytania w sprawie przeprowadzki? Napisz do nas!

Poniżej możesz skorzystać z opcji darmowej wyceny - pomożemy Ci określić koszt Twojej przeprowadzki, likwidacji mieszkania lub transportu mebli.